Prawo Przyciągania

(E-book)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 199,00 zł 

Wyrwij się z Matrixa. Zacznij żyć życiem o jakim marzysz.

Zgodnie z zasadą Prawa Przyciągania wszyscy jesteśmy istotami energetycznymi, a nasze myśli i emocje to wibracje energii, które emitujemy do wszechświata. 

Prawo przyciągania, to jednak nie tylko pozytywne myślenie. W moim e-booku dowiesz się co robić, aby zacząć spełniać swoje marzenia.

Wszechświat daje nam nieograniczone możliwości. Jeśli tylko chcemy i wystarczająco mocno się zaangażujemy, możemy osiągnąć więcej niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy. Jedyne granice stawiamy sobie sami.

Zapraszam,
Bartosz Filapek

Jedyny w swoim rodzaju

Problem z Prawem Przyciągania jest taki, że jesteśmy od samego początku uczeni jak z niego korzystać w nieprawidłowy sposób. To trochę tak, jakby Cię ktoś wsadził do wielkiego samolotu pasażerskiego z tysiącem przycisków i powiedział “kliknij tu i tam, a potem leć”

Uważam, że to jest bardzo nieodpowiedzialne ze strony wielu autorów książek. Być może wynika to z ich braku wiedzy, być może z małostkowości. Natomiast fakt jest taki, że nie uczą wielu istotnych rzeczy, które są niezbędne do skutecznego kreowania. 

W kursie:

Otrzymasz 20 lat doświadczenia w pigułce

Zrozumiesz co emocje mają wspólnego z kreowaniem

Poznasz sposoby na podniesienie swojej wibracji

Dowiesz się czym jest grupowa manifestacja

Zrozumiesz jak działają warianty rzeczywistości

Poznasz praktyczne i skuteczne techniki

Nauczysz się spełniać marzenia ♥

Poznasz najczęściej popełniane błędy

Doświadczenie, nie teoria

Ten kurs jest esencją tego, czego dowiedziałem się na przestrzeni 20 lat poszukiwania wiedzy. Sam wykreowałem wiele sukcesów w różnych dziedzinach mojego życia. Zdobyłem wiedzę, której nie przekazują książki. 

Ten kurs NIE JEST:

TEN KURS ODMIENI TWOJE ŻYCIE NA ZAWSZE!

Opinie stosujących kurs

Poznaj opinie osób, które już kupiły ten kurs. One były tam, gdzie Ty teraz. Podjęły decyzję i wiedzą, czy działa i jak działa.

Miałam możliwość przedpremierowego przeczytania kursu i polecam całym sercem! Prawdziwa skarbnica wiedzy w pigułce. Super dla rozpoczynających przygodę z prawem przyciągania jak i dla tych, którzy już co nieco wiedzą 🙂

Patrycja

Kup, jeśli marzysz o:

Zaraz po zakupie e-book zostanie wysłany do Ciebie na maila. Pamiętaj, że nie jest to fizyczna książka lecz elektroniczna w formacie PDF.

Ten kurs to nie są kolejne obietnice na lepsze życie. To konkretne narzędzia, które pozwolą Ci osiągnąć lepsze życie!

Plik pdf z kursem jest wysyłany na maila niezwłocznie po płatności. Jeśli nie dostałeś go w 10 min., sprawdź folder Spam i w razie potrzeby pisz na rawdzinka@gmail.com

Dziękujemy!