Kurs samoleczenia

(e-book)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed rabatem: 299,00 zł 

godzin
minut
sekund

Powrót do zdrowia, natury i siebie

Zdrowie to coś, co zostało Ci ofiarowane przez naturę. Nie zostało wynalezione przez przemysł, więc to nie przemysł jest drogą, by je odzyskać.

Problemy zdrowotne są wynikiem oddalenia się od podstawowych zasad, wg których funkcjonuje nasz organizm. Tylko powrót do korzeni pozwoli Ci cieszyć się pełnią zdrowia.

Ten kurs to poradnik, podręcznik, unikalny plan dietetyczny i droga do wyjścia nawet z najcięższych chorób w jednym. Poznasz nawyki, które szkodzą, i te, które wzmacniają. Dowiesz się, dlaczego chorujesz i jak możesz się tej choroby pozbyć tak, by nigdy nie wróciła.

Kurs nie jest wydany w formie fizycznej książki. Jest e-bookiem i zostanie dostarczony na maila zaraz po zakupie.

To nasz organizm zapadł na chorobę, więc i nasz organizm potrafi z niej wyjść. Tak rozumiem prawdziwe, bazujące na wynikach, samoleczenie. W kursie podzieliłem się wszystkim, co może Ci pomóc w powrocie do zdrowia.

Zapraszam,
Bartosz Filapek

137 stron samego sedna

Nie tylko zdrowie ma się jedno – czasu też nie przybywa. Dlatego chcemy wykorzystywać go jak najlepiej – chcemy być zdrowi, a nie tylko się leczyć.

Bartosz jako naturoterapeuta przez lata pomógł tysiącom osób – również w chorobach, które uznaje się za „nieuleczalne”. Aleksandra dzięki metodom z tego kursu pozbyła się m.in. niedoczynności tarczycy i SIBO.

Gdy wyślesz zamówienie, podzielimy się z Tobą tym, co zadziałało u nas i u naszych pacjentów. 

Za parę chwil otrzymasz:

15 lat doświadczenia w pigułce

selekcję najskuteczniejszych rozwiązań

urozmaiconą dietę roślinną nawet na całe życie

wyjaśnienie mechanizmów dziesiątek chorób

obalenie najpopularniejszych mitów dietetycznych

opis najczęstszych błędów w żywieniu

jedyny taki kurs w Polsce

szczerość i spójność w każdym zdaniu ♥

protokoły żywieniowe o niezwykłej skuteczności

Doświadczenie, nie teoria

Ten kurs jest esencją tego, czego dowiedziałem się na przestrzeni 15 lat poszukiwania wiedzy, dzięki której mogłem pomóc swoim pacjentom.

Ten kurs NIE JEST:

Na co dzień praktykujemy to, co proponujemy – nie ma lepszego dowodu wiarygodności.

Opinie stosujących kurs

Poznaj opinie osób, które już kupiły ten kurs. One były tam, gdzie Ty teraz. Podjęły decyzję i wiedzą, czy działa i jak działa.

Kupiłam Twoje książki, jestem w trakcie czytania, super prowadzenie w kierunku zdrowia, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone, już zaczynam stosować. “Kurs samoleczenia” jest genialny, wreszcie w jednej pigułce co muszę zmienić, żeby wyzdrowieć. Od wczoraj zaczęłam zapisywać każdy dzień z planem do zastosowania i potem odhaczam co mi się powiodło. Bartek, Twoja książka jest jedyna taka dobra, DZIĘKUJĘ. Ale muszę dodać, że trzeba dojść do takiego miejsca, kiedy naprawdę człowiek chce coś zrobić. Wiem, bo zaczęłam trochę ruszać temat wśród najbliższych i ciągle ta sama śpiewka: to co mam jeść! trawę? Bardzo trudno jest zawrócić rzekę niemoty i przyzwyczajenia. Życzę Ci powodzenia, ja jestem zachwycona, Twoja książka jest unikatowa. Pozdrawiam Was.
Anita
Ten kurs jest TAK dobry. Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie informacje, w końcu wiem że jest dla mnie szansa na wyzdrowienie i wiem co robić! dziękuję. 
Niech się dzieją dobre rzeczy
Książki mega dobre a kurs samoleczenia jest jedyny na świecie Wszystko wyłożone w prosty przystępny i zrozumiały sposób Dziękuje i życzę wytrwałości w tym co potrzeba.
Rafał
Minął tydzień, widzę naprawdę efekty. Mam 39 lat jestem kierowca zawodowym. Bóle rąk, palców, miałem problemy z trzymaniem kierownicy. Jadłem dużo jajek i ogólnie nabiału, odstawiłem wszystko i idę protokołem. Ból palców ustąpił mogę normalnie trzymać długopis, ręce kręcą jeszcze ale jest lepiej. No i brak zgagi, z którą się męczyłem od lat. Myślałem ze nie dam rady bez mięsa długo, ale z waszymi przepisami jednak będzie dobrze. 
 Łukasz

Witam. Pragnę podzielić się ozdrowieniem mojego trzy letniego synka z Atopowego zapalenia skóry 🙂. Pan Bartosz był moją inspiracją w tym kierunku . Obejrzałam wszystkie filmy na YouTube. Mądry człowiek , wie o czym mówi. Syn był w okropnym stanie, nic mu nie pomagało a było tylko gorzej . Lekarze szli tylko w jednym kierunku, sterydy, leki itd. Było tylko gorzej i gorzej. Zastosowałam się do rad Pana Bartka czyli duża ilość owoców , warzyw , przewaga surowego i długo na efekty nie musiałam czekać 🙂. Synek jest czysty od wszelkich zmian 🙂😍. To jest wspaniałe . Dziękuję z całego serca i jestem szczęśliwa że trafiłam na Pana filmy ❤. Polecam również Kurs samoleczenia ❤.
 Beata

Kup, jeśli zachorowałeś

Kurs samoleczenia pozwoli Ci uporać się z większością jednostek chorobowych:

To tylko lista najpopularniejszych chorób. Jeśli chcesz się upewnić, czy kurs pomoże Ci w Twoim problemie, śmiało napisz do nas.

A jeśli jesteś zdrowy...

Najważniejsza jest profilaktyka – skuteczne niechorowanie będzie zawsze lepsze niż skuteczne leczenie.
Jeśli więc jesteś zdrowy, tym bardziej warto mieć taki poradnik, by to zdrowie obronić:

Jeden dom = jeden pdf – bo zdrowie też ma się jedno

Apteczkę trzyma się, by być gotowym na chorobę. Kurs samoleczenia trzyma się, by nie zachorować. To właśnie różnica, którą dostarczamy.

Jutrzejsza poprawa powinna zacząć się już dziś

Samoleczenie wymaga samodyscypliny, ale warto. Zdrowie nie powróci samo, ale ten kurs
może Ci pomóc wrócić do zdrowia.

Plik pdf z kursem jest wysyłany na maila niezwłocznie po płatności. Jeśli nie dostałeś go w 10 min., sprawdź folder Spam i w razie potrzeby pisz na rawdzinka@gmail.com

Dziękujemy!