Szybka Konsultacja

Umów się na szybką konsultację

Masz problem zdrowotny i nie wiesz, od czego zacząć? Chciałbyś, abym razem z Tobą przeanalizował Twój problem i doradził Ci, co będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem? A może kupiłeś Kurs Samoleczenia, masz kilka pytań i potrzebujesz bardziej szczegółowych wyjaśnień jak zastosować niektóre rozwiązania w Twoim przypadku?

Właśnie w tym celu zdecydowałem się na szybkie konsultacje. Pragnę, abyś czuł się bezpiecznie w swojej drodze do zdrowia i rozumiem, że czasem potrzebujesz dodatkowego zapewnienia, czy wszystko robisz prawidłowo.
Podczas rozmowy upewnimy się czy wszystko jest ok i poprawimy ewentualne błędy lub też dostosujemy plan działania do Twoich możliwości, danej sytuacji.

Zapraszam,
Bartosz Filapek

Zasady konsultacji:

1. Po opłaceniu konsultacji skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia terminu.

2. Jeśli w ciągu 24 godzin nie otrzymasz ode mnie maila, koniecznie napisz do mnie. Czasami technologia zawodzi.

3. Konsultacja może być telefoniczna lub mailowa, jeśli nie lubisz rozmawiać.

4. W przypadku konsultacji mailowej wyślij mi listę pytań, a ja odpowiem na nie najbardziej szczegółowo jak to tylko możliwe.

5. Konsultacja telefoniczna trwa 15 min. Bardzo proszę, aby nie przeciągać tego czasu, ponieważ mam umówionych innych pacjentów.

6. Przed konsultacją telefoniczną przygotuj sobie wszystkie pytania oraz zorganizuj możliwość robienia notatek.

7. Jeśli nie zdążymy omówić wszystkiego na jednej konsultacji, jest możliwość wykupienia kolejnej i ustalenia następnego terminu.

Doświadczenie, nie teoria

Wszystkie informacje, które przekazuje, oparte są na moim, ponad 16-letnim doświadczeniu w pracy z chorymi ludźmi. Każdego dnia pracuję z ciężkimi przypadkami. Doskonale rozumiem z jak dużym cierpieniem borykają się ludzie i wiem jak im pomóc w drodze do zdrowia.

Opinie:

Jest to nowa usługa, więc opinii jeszcze brak 🙂

Umów się jeśli: